Suuhingamine (Tartus)

Loading Map....

Kuupäev/Kell
Date(s) - 04/04/2019
01:00 - 17:00

Asukoht
V Konverentsikeskus

Kategooria

Tag


Sihtrühm:
Perearstid, pereõed, hambaarstid, lastearstid, logopeedid, füsioterapeudid ja muud huvilised
Grupi suurus:Max 20 inimest
Lektorid:
Dr Epp Pool töötab kõrva-nina-kurguarstina. Lisaks teeb ambulatoorset ja kirurgilist tööd Tartu Kõrvakliinikus ning Lõuna-Eesti haiglas. KNK-arstina tegeleb dr Pool nii laste kui täiskasvanute kõrva-nina-kurguhaiguste, samuti uneaegsete hingamishäirete diagnoosimise ja raviga.
Iti Müürsepp on füsioteraapia ja müofunktsionaalse teraapia spetsialist. Müofunktsionaalse terapeudina tegeleb igapäevaselt suuhingamise, keele vale puhkeasendi ja neelamismustri korrigeerimisega.
Maht: 4 täienduspunkti. Koolitus on sertifitseeritud Eesti Kõrva-Nina-Kurguarstide ja Pea- ja Kaelakirurgide Seltsi poolt.
Hind:
45 eur (hind sisaldab kohvipausi, tunnistust ja koolitusmaterjale)

Teema:
Suuhingamine on vale hingamisviis, mille pikaajaline kestmine viib häiretele näo-lõualuude, suuõõne, hammaskonna ja nina arengus. Suuhingamise põhjuseid on mitmeid, seetõttu kuulub ravimeeskonda KNK-arst, ortodont ja müofunktsionaalne terapeut.

Erilist tähelepanu tuleb suuhingamise puhul pöörata lapseeas, mil õigeaegsed sekkumised võimaldavad sageli täielikult saavutada ninahingamine. Suuhingamise ravimata jätmine võib viia paljude tervisehäireteni, mille korrigeerimisel täiskasvanueas kasutatakse kõrva-nina-kurgu- ja suu-näo-lõualuukirurgilisi meetodeid koos ortodontilise raviga või uneapnoe ravimeetodeid.

Toimumiskoht: Tartu, V Konverentsikeskus, Latvia saal

REGISTREERUMISEKS saatke palun koolituse nimi ja kuupäev, oma nimi, isikukood, kontakttelefon, töökoht, amet ja arve maksja andmed aadressile koolitus@4kliinik.ee.