Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus otsib füsioterapeute

Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus on kaasaegse orientatsiooniga taastusravihaigla, mis pakub statsionaarset ja ambulatoorset teenust valdavalt neuroloogiliste, aga ka skeleti-lihassüsteemi probleemidega täiskasvanutele ja lastele. Samuti osutame teenuseid harrastus- ja tippsportlastele. Haigla eesmärgiks on pakkuda kaasaegset tõenduspõhist meeskonnatööl põhinevat taastusravi ja rehabilitatsiooniteenust.

Kui Sul on erialane kõrgharidus või oled peagi kõrgkooli lõpetamas, Sa suhtled vabalt inglise keeles ning oskad või oled valmis õppima ka vene keelt, oled avatud uutele ideedele ja sulle meeldib töötada meeskonnas, siis tule ja anna oma panus taastusravi ja rehabilitatsiooni valdkonna arengusse!

Pakume Sulle huvitavat tööd toredas meeskonnas, korralikku töötasu, võimalust kasutada oma töös kõrgtehnoloogilisi vahendeid (nt Lokomat, Armeo,Biodex, Vicon), erialastes kliinilistes teadusuuringutes osalemist, koostööd kliinilise liikumis- ja kõnnianalüüsi laboriga, kvaliteetseid koolitusi nii Eestis kui välismaal ning häid spordivõimalusi. Lisaväärtuseks on kaunis asukoht romantilises väikelinnas, kõigest 100 km kaugusel Tallinnast!

Ootame Sinu CV-d ja sooviavaldust koos haridust tõendava dokumendi koopiaga (diplom, õppeasutuse tõend) e-posti aadressil marge.jogisaar@hnrk.ee hiljemalt 30.11.2017. Lisainfo telefonil 472 5438 või www.hnrk.ee